Art-Glamour-Models.com Czech art and glamour photo models - Prague, Ostrava. Glamour, art and fine art photomodels for photographers. Prague photo models, Czech photomodels and photo studio for glamour and fine art nude photography. Photo apartment in Prague.

 

Registration for models

Go to welcome page Go to models index Open booking form for photographers Open form for models registering Featured links Contacts

Registration form - registrační formulář pro modelky

Krok 1

text in czech: only for Czech and Slovak photomodels - data for entry form

Přihlašovací formulář a informace

Následující informace jsou určeny fotomodelkám a fotomodelům se zájmem o spolupráci s Agenturou - Fotostudiem M.T.A. - www.art-glamour-models.com. Zkušenosti nejsou podmínkou, jsou jen výhodou. Rozhodující je zájem. Vyplnění dotazníku ani jeho části nejsou závazné a lze vyloučit všechny informace, které by mohly mít charakter osobních údajů. V případě, že k uzavření dohody o spolupráci nedojde, budou Vaše údaje vymazány.

Sdělení agentury, správce www stránek www.art-glamour-models.com:

Poskytované údaje vyplněné modelkou - zájemcem o spolupráci v modelingu nemají charakter osobních údajů. V registračním formuláři nemusí modelka uvádět celé příjmení, přesný den narození, přesnou adresu - údaje však musí být dostatečné pro možnost dalšího kontaktu a posouzení fyzických i vědomostních předpokladů modelky, které jsou důležité pro její možné uplatnění. Přesnější údaje jsou nutné až za předpokladu uzavření smluvního vztahu. Uváděn ale musí být rok narození a vhodný je i měsíc u modelek ve věku blízkém 18 let, dále město nebo obec bydliště, míry a váha, e-mail (pokud je), mobilní telefon pro zaslání sms. Nezapomeňte na uvedení jazyka, kterým se dorozumíte. Fotomodelka rovněž může v prvotním přihlášení vystupovat pod pseudonymem (příjmení), jméno doporučujeme uvádět platné.
Kontaktní údaje - ani v omezené míře - nejsou poskytnuty třetím osobám a budou použity pouze k případnému pozvání předcházejícímu možnému fototestu a v dalším kroku uzavření smluvního vztahu. Rovněž zaslané fotografie jsou posuzovány jen k tomuto účelu. Vyplněním registračního formuláře nevzniká žádný smluvní vztah. Formulář slouží pouze k prvnímu kroku - rozhodnutí o termínu a místě pozvání k castingovému pohovoru.

Databáze modelek na www.art-glamour-models.com má charakter zařaditelný do pojmu tzv. "Scouting and promotional agency for photomodels". Na základě smlouvy (nemá výhradní charakter) agentura dále, i mimo vlastní stránky propaguje modelku pro její častější oslovování zájemci (fotografy, agenturami, fotostudii). Zařazení na stránky www.art-glamour-models.com je výběrové.

Smluvní modelky však zařazujeme do castingových nabídek pro zájemce z ČR i zahraničí. Smluvní vztahy v případech práce fotomodelky jsou uzavírány přímo mezi fotografujícím a fotomodelkou, zpravidla pro jednotlivé práce. Vyplněním tohoto formuláře a zasláním informačních fotografií fotomodelky (fotomodelu) nevzniká žádný smluvní vztah. Bez dalšího souhlasu není zveřejněno ani sdělováno plné jméno a kontaktní údaj modelky.

Pokyny pro zasílání fotografií:

Fotografie pro naši informaci pošlete e-mailem ve formátu jpg, optimálně v rozlišení 72 DPI, o objemu dat do 1,5 mb na jednu fotografii, maximálně 10 fotografií. E-maily nad 20 mb nebo s jinou přílohou než jpg mohou být nedoručeny nebo smazány. Jejich obsah nebude přečten a ani se o něm nedozvíme. Fotografie slouží k orientaci o dosavadní úrovni modelky - zájemkyně o modeling. Postačí i fotografie nestandardní, běžné. Modelky, které již mají zkušenosti a praxi v modelingu, by měly poslat ukázky v rozsahu stylů a prací, které fotografovaly.

Upozornění pro začínající fotomodelky:

pokud nemáte dostatek fotografií, nedoporučujeme před konzultací s námi pokusy o tzv. "profesionální book". V případě zájmu o spolupráci se s vámi domluvíme na nezbytných parametrech fotografií. Leckdy velmi draze pořízené fotografie často nevyhovují ani základním podmínkám fotografií nutných pro skutečnou prezentaci modelky. Poradíme Vám také s ekonomicky účelným pořízením fotografií. Pro účel prvního představení nám postačí alespoň orientační fotografie. U zkušených modelek s praxí můžeme uplatnit jejich prezentační fotografie za předpokladu stylového souladu a bezkonfliktnosti s autorskými právy.

Fotografie označené na zadní straně vaším jménem zasílejte poštou na adresu:
Photostudio M.T.A.
Revoluční 6
Praha 1
110 00

e-mail pro zasílání fotografií: prihlaskaatart-glamour-models.com

Část 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Část 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Část 3

Zde vyberte své možnosti - rozsah, ve kterém můžete dostávat nabídky k výběru.
Výběrem se nezavazujete k přijímání konkrétní nabídky. Jde pouze o informaci, které nabídky můžete dostat a o kterých pak budete případně uvažovat podle vybraných možností. Další informace můžete sdělit v dalších okénkách formuláře.

 

 

 

 

 

 

 

 
Část 4

 

 

 

 

*vyplňte prosím tyto údaje, pak pokračujte dalším krokem registrace
V případě, že nemáte telefon nebo e-mail, uveďte prosím příjmení, ulici a číslo domu, abychom se s vámi mohli spojit. Před dalším krokem pčlivě zkontrolujte správnost čísla mobilního telefonu a e-mailové adresy. Je to velmi důležité. Pokud e-mail nebo mobilní telefon nemáte, vyplňte příslušný řádek slovem nemám.